راهنمای خرید اینترنتی بلیت

 • arrow_drop_downالزامات خرید اینترنتی

   دارا بودن کارت عابر بانک عضو شبکه شتاب.

   داشتن رمز خرید اینترنتی (رمز دوم کارت) که از طریق دستگاه های عابر بانک (ATM) می توانید به کارت مربوطه اختصاص دهید.

   آگاهی از کد اعتبار سنجی ( CVV2 ) و تاریخ انقضای کارت بانکی که معمولاً روی و یا پشت کارت عابر بانک درج شده است.


 • arrow_drop_downانتخاب برنامه

   در صفحه اصلی سایت و یا در قسمت کنسرت ها بر روی خرید بلیط کلیک کنید.

   در قسمت مربوطه بر روی سانس دلخواه کلیک کنید) بسیاری از برنامه ها همانند کنسرت ها در طی چندین روز و چند سانس متوالی اجرا می گردد. لذا دقت کنید پس از تعیین برنامه مورد نظر، روز و ساعت اجرای آن را مطابق با خواسته خود انتخاب نمایید(.

 • arrow_drop_downانتخاب صندلی

  سپس اقدام به انتخاب صندلی ها نمایید (با توجه به راهنمای رنگی می توانید نسبت به انتخاب صندلی هایی که خریداری نشده اند (رنگ سبز) اقدام کنید. صندلی هایی را که به روی آن کلیک کنید با تغییر رنگ تا پایان مرحله خرید برای شما رزور می شوند. اگر قبل از رفتن به مرحله بعد از انتخاب تعدادي از صندلي ها منصرف شديد با موس بر روي صندلي هاي مورد نظر مجدداًكليك كرده حداكثر ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت، چنانچه فرآیند خرید در این مدت صورت نپذیرد رزرو شما باطل شده و می‌بایست مجدد نسبت به رزرو بلیت اقدام نمایید )

 • arrow_drop_downوارد کردن اطلاعات فردی

  بر روی کلید ادامه کلیک کنید تا به قسمت وارد کردن اطلاعات بلیط بروید(مشخصات خود را بصورت صحیح وارد نمایید ثبت شماره تلفن همراه، نام و نام خانوادگی خریدار الزامی است لطفاً در وارد کردن اطلاعات دقت نمایید)

 • arrow_drop_downنهایی کردن خرید

  بر روی کلید ادامه کلیک کنید تا به قسمت پرداخت و درگاه بانک متصل شوید با تکمیل اطلاعات و کلیک دکمه نهایی سازی خرید به درگاه پرداخت امن بانکی منتقل می شوید. اگر تمامي مراحل را انجام داده و نتوانسته ايد وارد سايت بانك شويد مشكل از شبكه شتاب ميباشد لذا صندلي هاي انتخاب شده از جانب شما براي شما تا 10 دقيقه در حالت رزرو باقي مي ماند و شما مي توانيد پس از گذشت اين زمان مجدداً براي خريد اقدام نمايید.

  ضمن کنترل صحت آدرس صفحه پرداخت بانک در نوار ابزار مرورگرتان ( که بایستی با پروتکل امن https شروع شده باشد) با استفاده از صفحه کلید ایمن بانک با وارد كردن شماره كارت بانكي ( 16 رقم حك شده بر روي كارت بانكي شما ) و رمز دوم و کد اعتبار سنجی ( CVV2 ) نسبت به پرداخت وجه بلیت ها اقدام کنید.

  توجه: اگر به هر دليلي موفق به پرداخت نشديد صندلي ها پس از 10 دقيقه از حالت رزرو خارج شده و مجدداً قابل فروش خواهند بود. در ضمن اولويت با كساني است كه زودتر وارد مرحله پرداخت شوند .

  در این مرحله پس از تایید نهایی پرداخت توسط بانک، مجدداً به سایت آراد هدایت می شوید تا بلیت های خریداری شده را مشاهده کنید.


 • arrow_drop_downدریافت بلیت ها

  جدولی که در این مرحله به نمایش در می آید شامل اطلاعات خرید و کد پیگیری خرید شماست که به شماره همراه وارد شده در اطلاعات فردی خریدار نیز پیامک خواهد شد. تا برگزاری برنامه از این کد نگهداری نمایید. با انتخاب دکمه چاپ بلیت، در صورتی که سیستم شما به یک چاپگر متصل باشد می توانید بلیت های خریداری شده را براحتی چاپ کنید. در صورت تمایل به ذخیره فایل آن به روی سیستم، گزینه ذخیره به صورت یک فایل PDF در دسترس شماست.

  پس از پرداخت کامل و موفق بلیط خود را بصورت فایل pdf دانلود نمایید و سپس پرینت کرده و یا بر روی تبلت و موبایل به سالن برگزاری مراجعه نمایید. توجه: اگر به هر دليلي موفق به پرداخت نشديد صندلي ها پس از 10 دقيقه از حالت رزرو خارج شده و مجدداً قابل فروش خواهند بود. در ضمن اولويت با كساني است كه زودتر وارد مرحله پرداخت شوند . لطفا قبل از نهایی کردن خرید و پرداخت آن از انتخاب خود مطمئن شوید . پس از پرداخت و نهایی کردن خرید امکان تغییر و کنسل کردن بلیط مربوطه به هیچ عنوان وجود ندارد. در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره 284244-021 تماس حاصل فرمایید.

logo